DELHANOWE ATUTY

Jest nam bardzo miło, że zainteresowaliście się naszą firmą i naszą ofertą. Od lat nieustannie zdobywamy zaufanie naszych klientów oferując szeroki wachlarz artykułów oraz kładąc duży nacisk na jakość obsługi klienta.

5000+

Artykułów W Asortymencie

Duże powierzchnie magazynowe pozwalają utrzymywać dużą dostępność towarową.

48H

Tyle Potrzebujemy Na Dostarczenie Paczki

Transport. Naszym celem jest dostawa w ciągu 48H od momentu złożenia zamówienia.

20 lat

Nasze Doświadczenie

Istniejemy na rynku od 2001 roku, pierwotnie jako sklep MAGAGD, a od 2011 roku działamy jako sklep i hurtownia internetowa DELHAN.PL

POZNAJ

Nasz Zespół

Najważniejszych Ludzi Tworzących Firmę

Sklep DELHAN.PL •

Zajmujemy się importem oraz dystrybucją od ponad 20 lat. Posiadamy szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego oraz małego AGD.
W naszej ofercie znajdziecie garnki, sztućce,zastawę stołową, czajniki, akcesoria kuchenne i wiele więcej niezbędnych przedmiotów dla Twojego domu.

Tworzymy własne marki: ODELO oraz HomeDelux.
Jesteśmy dystrybutorem towarów znanych marek takich jak: Krosno, Lubiana, York, Vileda, Plast-Team, Bentom, Artgos czy SNB.

W pracy stawiamy na good vibes. Budujemy trwałe relacje z ludźmi. Wysyłamy w świat dobrą energię, ponieważ wierzymy, że ona do nas wraca.
Działamy kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem. Jako zespół szanujemy wysiłek i prace innych. Wspierając i motywując siebie wzajemnie.
Wspólnie osiągamy maksimum zysków, czyli zadowolenie naszych klientów.
W naszą prace wkładamy całe serce, dlatego klienci wracają do nas, a to nasza najlepsza rekomendacja.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zajmujemy się importem oraz dystrybucją szerokiej gamy artykułów gospodarstwa domowego oraz małego AGD. W naszej ofercie znajdziecie garnki, sztućce, zastawę stołową, czajniki, akcesoria kuchenne i wiele więcej niezbędnych przedmiotów dla Twojego domu. Tworzymy własne marki: ODELO oraz HomeDelux. Jesteśmy dystrybutorem towarów znanych marek takich jak: Krosno, Lubiana, York, Vileda, Plast-Team, Bentom, Artgos czy SNB.

ZAANGAŻOWANIE

Zależy nam bardzo, aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami. Jeśli masz jakikolwiek problem dotyczący produktów dostępnych w naszej ofercie lub masz pytania dotyczące zasad jego użytkowania czy funkcjonowania skontaktuj się z nami – a my chętnie pomożemy. Potrzebujesz indywidualnego rozwiązania? Daj nam znać, a przekierujemy Cię do osoby, która płynnie przeprowadzi Cię po naszej ofercie oraz usługach, które świadczymy.

KRÓTKA HISTORIA DELHANU

Jako firma DELHAN istniejemy od 1 maja 2001 roku. W lutym 2008 roku utworzyliśmy sklep internetowy www.magagd.pl, a w kwietniu 2011 roku postanowiliśmy przekształcić nazwę na sklep.delhan.pl. Pierwotnie zajmowaliśmy się oprócz importu i dystrybucji artykułów gospodarstwa domowego również galanterią oraz zabawkami.

 

WSPÓŁPRACUJESZ? JESZCZE NIE?

Chcesz podjąć z nami współpracę? Skontaktuj się z naszym działem handlowym. Oprowadzimy Cię po naszej ofercie produktowej. Jeżeli współpracujesz już z nami i potrzebujesz materiały reklamowe lub zdjęcia naszych produktów – zadzwoń do nas lub napisz – a udostępnimy je specjalnie dla Ciebie. 

 

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?
WSPARCIE ONLINE

Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 - 16:00

WYSOKA JAKOŚĆ

Oferujemy produkty wysokiej jakości!

SZYBKA DOSTAWA

Staramy się, aby dostawa produktów została zrealizowana w ciągu 48h od momentu złożenia zamówienia.

REKLAMACJE

W naszych działaniach stawiamy przede wszystkim na klienta i jego zadowolenie!