Inspiracje zakupowe

ZAPROJEKTUJ KUCHNIĘ MARZEŃ

Sklep DELHAN.PL •

Większość ludzi stanie kiedyś przed możliwością urządzenia mieszkania. Jak wiadomo sercem domu jest kuchnia i to jej należy się najwięcej uwagi.

Przede wszystkim trzeba zadać sobie kluczowe pytanie: jaką funkcję ma spełniać nasza kuchnia?


Wbrew pozorom nie jest to takie oczywiste. Zastanów się do czego kuchnia jest Ci najbardziej potrzebna. Czy ma to być miejsce wyłącznie przygotowywania posiłków, a może również miejsce spotkań towarzyskich? Czy nasza kuchnia będzie pomieszczeniem zamkniętym czy otwartym na salon? Czy planuję powiększyć rodzinę, chcesz mieć dzieci, które będą pomagać ci w kuchni?

Jest wiele aspektów jakie należy wziąć pod uwagę planując swoja wymarzoną kuchnie. Mając dużą rodzinę, potrzebujesz więcej miejsca na garnki, talerze i wspólne jedzenie posiłków, niż singiel jadający na mieście.

W kilku krokach pomożemy ci przygotować się do tego przedsięwzięcia 🙂

Projekt to podstawa. Nie każdy ma talent budowlany i jest w stanie zaprojektować sobie odpowiednią kuchnię pod swoje wymagania. Na szczęście jest wiele biur zajmujących się projektowaniem wnętrz i chętnie zajmą się przygotowaniem dla ciebie wstępnego planu działania. Nie bój się mówić o swoich obawach, projektanci są po to aby spełnić Twoje marzenia 😉 Na pewno uwzględnią wszystkie Twoje wskazówki. Taka pomoc biura projektowego jest bardzo przydatna kiedy planujemy budowę domu. Rozmieszczenie pomieszczeń to kluczowe zadanie.

Sprawa wygląda trochę inaczej kiedy wprowadzamy się już do gotowego mieszkania i pozostaje nam rozmieszczenie mebli i zakup sprzętu do kuchni. Tutaj warto dokładnie przemyśleć co potrzebujemy do naszej kuchni.
Wiadomo, że często ogranicza nas budżet i to on jest wyznacznikiem naszych zakupów. Ale pragniemy Ciebie uspokoić, u nas znajdziesz wszystkie niezbędne artykuły gospodarstwa domowego w bardzo dobrych cenach 🙂

Nowa kuchnia to niewątpliwie spory wydatek dlatego warto negocjować ceny, kupować na przecenach, obserwować nadchodzące promocje. Pytać sprzedawców o rabaty, przy zakupie większej ilości produktów. Targować się. Kto wie, może miło zaskoczysz się 🙂

Nie musisz wydawać wszystkich oszczędności, aby mieć kuchnię jak z katalogu. Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia, układu ścian i możliwości przestrzennych. Wystarczy spędzić trochę czasu i przeanalizować funkcjonalne rozwiązania w kuchni, aby znaleźć odpowiednie do siebie. 

Dobierając sprzęt do kuchni postaw na długoletniość produktów. Przede wszystkim dopasuj ilość urządzeń do swoich potrzeb. Niech będą przemyślane i starannie dobrane.

Garnki ESELA wysokiej jakości z greblonu posłużą Ci na lata. Noże kuchenne MAGNAS ze stali nierdzewnej będą Twoim przyjacielem przy każdym gotowaniu. Komplet sztućców CLAUDIA przetrwa nie jedną rodzinna imprezę. Wysoko gatunkowe zastawy szklane marki Krosno pokazują, że klasyka zawsze jest w modzie.
Natomiast porcelana marki HomeDelux to wisienka na torcie kiedy chcesz urządzić kuchnię w nowoczesnym designerskim stylu. Większość naszych produktów ma oryginalny ponadczasowy wygląd, który pomimo upływu lat będzie nadal pasować do Twojego mieszkania. Przy wyborze odpowiednich produktów warto skonsultować to z naszymi sprzedawcami. Pomogą i doradzą, a wybór zawsze będzie należeć do ciebie 🙂

Sklep DELHAN.PL •
Sklep DELHAN.PL •
Sklep DELHAN.PL •
Sklep DELHAN.PL •
Sklep DELHAN.PL •
Sklep DELHAN.PL •

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *