Inspiracje zakupowe

ROZWIĄZANIA SMART W KUCHNI

Sklep DELHAN.PL •

Bez garnka nie zrobi zupy kucharka!


Przed nami Wielkanocne święta. Czas radości i wspólnego biesiadowania przy stole. Nie może zabraknąć w tym czasie na stole pysznego żurku, barszczu białego czy zupy chrzanowej! Zupy to jedne z najsmaczniejszych oraz najbogatszych w składniki odżywcze dań obiadowych. Zawierają wiele witamin, składników odżywczych. Są proste w przygotowaniu i nie wymagają dużego nakładu czasu pracy.


Gotowanie dla całej rodziny jest nie lada wyzwaniem, warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, aby nie spędzić w kuchni całego wolnego czasu. STOCKPOT idealnie nadają się do tego. Te wysokie i pojemne garnki sprawdzą się doskonale na większych domowych imprezach. Gotowanie w nich to czysta przyjemność.

Sklep DELHAN.PL •
Sklep DELHAN.PL •

Przyrządzanie potraw w dużym garnku takim jaki jest STOCKPOT dodatkowo pomaga zaplanować obiad na kilka dni do przodu. Zawsze można gotowe danie przelać w słoiczki, poddać procesowi pasteryzacji i schować do lodówki. STOCKPOT jest stworzony do pasteryzacji. Taka forma przechowywania żywności pozwoli cieszyć się Twoim ulubionym daniem kiedy najdzie cię ochota. Jeśli nie zjesz dania w ciągu kilku dni, zamroź je. Pozwoli to na zachowanie jego świeżości oraz wszystkich ważnych składników odżywczych. STOCKPOT jest sam w sobie jest dobrym naczyniem do przechowywania potraw.

Sklep DELHAN.PL •
Sklep DELHAN.PL •

Często używane są również w lokalach gastronomicznych, gdzie szykuje się dania dla większej ilości osób. Wysokie garnki mają wiele zalet. Są bardzo pojemne, można w nich przyrządzić danie dla wielu osób. Solidnie wykonane, najczęściej ze stali nierdzewnej lub nieprzywierającej powłoki greblon. Wielowarstwowe dno termiczne utrzymuje na długo ciepło. Łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu, ponieważ jedzenie nie przywiera do dna. Bezpieczne w przenoszeniu, ponieważ posiadają wygodne uchwyty, które nie nagrzewają się. Przystosowane do gotowanie w niewielkiej ilości wody i smażenia z niewielką ilością tłuszczu. Zachowują witaminy, składniki mineralne oraz wyborny smak potraw. Wyglądają stylowo, a każdy garnek zawiera szklaną pokrywkę wykonaną z hartowanego szkła, o klasycznej, zaokrąglonej powierzchni z zaworkiem. Jej kształt pozwala na hermetyczne zamknięcie, a dzięki temu danie pozostaje na dłużej świeże. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek. STOCKPOT marki ODELO posiadają pojemność 7, 13,18, 24, 26, 30, 32 litry.

Sklep DELHAN.PL •

Podsumowując. Dzięki dużej pojemności nasze garnki doskonale sprawdzą się podczas przygotowywania świątecznych potraw lub imprez rodzinnych, ale także przy wykonywaniu przetworów i konfitur. Często wykorzystywane w lokalach gastronomicznych.


Wyposażenie każdej kuchni powinno zawierać nasz STOCKPOT marki ODELO. Gwarantujemy zadowolenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *