Inspiracje zakupowe

PRZEPIS KULINARNY NA MIŁOŚĆ

Sklep DELHAN.PL •

Przed nami święto zakochanych. Walentynki.

Celebrowane na całym świecie. Przez jednych uwielbiane, przez innych krytykowane. Ma taką samą liczbę zwolenników, jak i przeciwników.

A co mówią fakty?

Wiadomo o ukochanych osobach powinno się myśleć i dbać cały czas, a nie tylko jeden dzień w roku. Zostało udowodnione, że okazjonalne obchodzenie święta zakochanych polepsza i wzmacnia związki. Wspólne świętowanie to wyjątkowy moment, kiedy poddajemy się czystej przyjemności, poprawiamy nasze humory, zwiększamy hormon szczęścia w naszych ciałach. Wytrąca nas z rutyny codziennego życia, pozwala zapomnieć o problemach i troskach codzienności.

Pomaga zrelaksować nasze ciała i umysły, co w obecnych czasach jest bardzo pożądane w tym szybko biegnącym świecie.

My polecamy sprawdzoną i skuteczną metodę „przez żołądek do serca”! To niezawodny sposób wyrażenia miłości do drugiego człowieka. Planowanie wspólnej kolacji, wybór kreacji, przygotowania w kuchni to wszystko wprowadza nas w dobry humor. Mamy świadomość, że taki prezent zostanie doceniony przez naszych partnerów. Kultowo utarło się, że przygotowanie dla kogoś posiłku to dowód wdzięczności i miłości. Dbałość o przygotowanie ulubionego posiłku lub na specjalne życzenie to tylko przykład okazywania uczuć, dowód wyjątkowego traktowania. Wspólne spożywanie posiłku odżywia nasze ciało i duszę, to rodzaj uzdrawiania.


Jeśli gotujemy dla kogoś z miłości to cała ceremonia w kuchni przybiera bardziej magiczny wyraz. Niezależnie od tego czy jesteśmy początkującymi kucharzami, czy kuchnia to nasze miejsce spełnienia, gotowanie dla kogoś z miłości wprawia nas w dobry nastrój. Zapach z kuchni roznosi się po mieszkaniu, ładnie przystrojony stół nadaje klimatu, a samo danie polepsza nasze samopoczucie, bo niezależnie od tego czy będzie ono dobre, bardzo dobre czy wyśmienite, druga osoba na pewno to doceni 🙂 Ważne by robić to z głębi serca.

Przygotowanie posiłków dla ukochanej osoby ma również bardzo terapeutyczny zabieg. Skupiamy się na danej czynności i pozbywamy gonitwy myśli. Relaksujemy się. Nasze ciała zaczynają stopniowo uwalniać napięcia, a my tym samym wprawiamy się w dobry nastrój.

Można też zainicjować wspólne gotowanie. Razem sporządzić listę zakupów, wybrać się do sklepu po produkty, podzielić zadania w kuchni (to ważne, aby nie doszło do żadnych kłótni ;)), włączyć ulubioną muzykę, zapalić świeczki, wprowadzić się w dobry nastrój. W tym dniu warto podarować ukochanej osobie coś o wiele cenniejszego niż drogie prezenty, swój czas.

Bliskość drugiego człowieka potrafi leczyć, przytulanie potrafi rozluźnić nasze ciała z napięć, jedzenie podnosi hormon szczęścia.

Miłość ma wiele twarzy, ale to niepodważalne, że działa ona cuda. Pozwólmy sobie na te małe cuda w naszym życiu 🙂

Jeśli Twoja połówka kocha gotowanie to możesz jej podarować jakiś praktyczny prezent. Może być gustowny zaparzacz do kawy, kieliszki do wina czy kolorowe salaterki. Każdy miłośnik gotowania na pewno doceni taki prezent.

A i oczywiście nie zapomnijcie o deserze! My proponujemy słodkie wypieki z pieca.

Dopełnieniem może być ciasto w kształcie serca. Jeśli nie wiesz jak je uformować, to pomożemy!

Wspierając wszystkich zakochanych dorzucimy formę do pieczenia w kształcie serca marki ODELO, powyżej 100 zł wydanych w naszym sklepie 🙂 <3 Niech miłość będzie z wami cały czas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *