Marki własne

POZNAJ SERIĘ MILANO!

Sklep DELHAN.PL •

Poszukujesz wysokiej jakości akcesoriów kuchennych do codziennego użytku? A może czas wymienić starsze na nowy, lepszy model? Sprawdź naszą serię MILANO, w której znajdziesz podstawowe akcesoria kuchenne ułatwiające codzienne przygotowywanie posiłków, np. łopatki zwykłe i ażurowe, szumówki oraz nabierki do zupy. W dzisiejszym wpisie kilka słów o zaletach oraz zastosowaniu wymienionych produktów. Oczywiście wszystkie wymienione produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym www.delhan.pl.


Co wyróżnia produkty serii MILANO?


Największym plusem łopatek i nabierki MILANO jest zastosowanie najwyższej jakości stali nierdzewnej. Produkty są cięższe od zwykłych akcesoriów dostępnych na rynku, a stalowa powierzchnia jest nie tylko niezwykle wytrzymała – bardzo dobrze znosi wysokie temperatury, ale również uszkodzenia mechaniczne. Zazwyczaj takie łopatki tworzone są z dwóch różnych materiałów lub części, które są składane w jeden produkt. Niestety minusem takiego rozwiązania jest gromadzenie się resztek jedzenia w miejscu ich złączenia, co bywa niezwykle problematyczne w czyszczeniu. W naszych łopatkach nie znajdziesz takiego łączenia, dlatego bardzo łatwo utrzymasz je w czystości. Seria MILANO to również nowoczesny styl, który został podkreślony poprzez piękną, elegancką linię rączki każdego produktu. Dodatkową zaletą łopatek jest praktyczna zawieszka na uchwyt oraz możliwość mycia w zmywarce. Miłośnicy gotowania będą zachwyceni!

Łopatki


Wyobraź sobie taką sytuację – gotujesz pyszny obiad, chcesz obrócić kawałek mięsa, ale nie masz odpowiedniego przyboru. Niestety widelec to nie najlepszy wybór, ponieważ może porysować powłokę ochronną patelni. Jak najszybciej zaopatrz się w jedną z łopatek kuchennych. Do wyboru posiadasz zwykłą pełną, z dziurkami lub podłużnymi wcięciami – wybierz idealną dla siebie! Łopatki świetnie sprawdzą się nie tylko podczas codziennego smażenia kurczaka czy mieszania dań jednogarnkowych, ale również podczas letniego przygotowywania mięsa na grillu. Lekko wygięta, poręczna rączka łopatki sprawia, że nakładanie każdej potrawy staje się czystą przyjemnością i możesz delektować się swoim posiłkiem!

Szumówki


Szumówki są bardzo specyficznymi przyborami kuchennymi, przeznaczonymi do jednej wybranej funkcji, czyli zbierania szumowin z rosołu. Te gadżety niezwykle ułatwiają proces gotowania każdej zupy, z której chcemy pozbyć się niektórych ziół czy warzyw. Szumówkę możesz wykorzystać również do innych czynności w kuchni, na przykład wyłowienia małych owoców z wody, jeśli nie masz akurat pod ręką sitka. Dzięki temu produktowi przygotowywanie rosołu stanie się przyjemnością!

Nabierki do zupy

Są takie akcesoria kuchenne, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego przygotowywania posiłków. Należą do nich wszelkiego rodzaju nabierki, dzięki którym nałożenie zupy czy sosu nie jest problematyczne. Wybierz przybory, które odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale również ciekawym, nowoczesnym designem. Warto zwrócić uwagę na samą końcówkę chochli, czyli nabierak, który jest głębszy od klasycznych produktów dostępnych na rynku. Jest to bardzo wygodne, ponieważ pozwala on jednorazowo pobrać większą ilość przygotowanej potrawy. Jednak sama rączka jest również ciekawa i poręczna w użyciu. Nie pozostaje nic więcej niż gotować zupę i nalewać! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *