Marki własne

ODELO – POZNAJ NASZ ASORTYMENT!

Sklep DELHAN.PL •

Jako firma DELHAN tworzymy kilka autorskich marek, serii produktowych oraz setki wyjątkowych produktów w sektorze małego AGD, wyposażenia kuchni czy akcesoriów dla domu i ogrodu. Dziś trochę o marce ODELO, czyli asortymentowo najszerszej i najbogatszej marce naszej firmy.

ODELO – co to za firma?

ODELO to autorska marka należąca do firmy DELHAN. Jesteśmy Polską marką zlecającą produkcję poza granicami kraju. Pod tą nazwą działamy od 2012 roku, w którym wysłaliśmy pierwszy produkt do naszego klienta – 12 elementowy zestaw garnków ze stali. Marka wyróżnia się wysoką jakością, atrakcyjną ceną oraz bogatym asortymentem akcesoriów niezbędnych w każdym domu. Naszymi flagowymi produktami są garnki stalowe z serii VELIO, garnki z powłoką greblon oraz czajniki tradycyjne, które można używać na wszystkich rodzajach kuchenek. ODELO to marka, która cały czas się rozwija – ostatnio wprowadziliśmy linie niezwykle szczelnych termosów, kubków termicznych oraz pojemników na posiłki, o których nieco więcej przy okazji postów produktowych.

Komplet garnków VELIO od1617 ODELO

Jako producent marki ODELO skupiamy uwagę na spełnianiu oczekiwań naszych klientów. Wybieramy produkty niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu w kuchni. Kierujemy się wysoką jakością produktów oraz designem dopasowanym do każdego rodzaju wnętrz. W szerokim wachlarzu produktów ODELO każdy miłośnik gotowania oraz zapalony gadżeciarz kuchenny znajdą coś dla siebie. Dla laików także coś przygotowaliśmy.

ODELO Prestige Line, Clean, Plastic – O co tu chodzi?

W ramach marki ODELO powstały trzy linie oferujące różne rodzaje produktów:
– Prestige – znajdziesz w niej asortyment o najwyższej jakości, do której należy większość naszych produktów: czajniki, komplety obiadowe, garnki, patelnie, sztućce, termosy oraz inne spełniające wysokie standardy produkty;
– Clean – są to głównie produkty związane z kategorią porządkowania i sprzątania, czyli zestawy z mopem obrotowym, miotły, szufelki oraz wiadra;
– Plastic – jak sama nazwa wskazuje w tej linii znajdują się produkty plastikowe, a więc miski czy inne pojemniki do przechowywania żywności, ale także drobne gadgety kuchenne.

Aktualnie marka oferuje ponad 1000 aktywnych produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym, w serwisie Allegro (DELHAN-PL) oraz u naszych partnerów biznesowych.

Jakie produkty oferuje ODELO?

Kilka naszych produktów przedstawiliśmy już wcześniej. Znajdziesz u nas przede wszystkim ogromny wybór garnków z serii VELIO w kompletach oraz z możliwością zakupu pojedynczych elementów, garnki greblonowe o wyjątkowej nieprzywieralnej powłoce, kilkadziesiąt designerskich czajników na gaz oraz indukcję, sztućców z serii CLAUDIA oraz ELVIRA czy zastaw stołowych o pięknych zdobieniach i kształtach. Ponadto oferujemy akcesoria kuchenne – wszelkiego rodzaju łyżki, łopatki, chochle, nabierki do zup, deski, obieraczki do warzyw i owoców. Chlebaki, moździerze, plastikowe kosze do przechowywania żywności to kolejne propozycje naszej marki. ODELO to także świetne gadżety kuchenne takie jak noże do jabłek czy pomidorów, krajalnica do jajek, wyciskacz, siekacz czy uniwersalny wkład do gotowania warzyw na parze. Zaparzacze do kawy czy herbaty to kolejny produkt w stałej ofercie marki. Wiele z oferowanych produktów jest dostępny w kilku kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie element dopasowany do swojego upodobania. W skrócie – zaopatrzymy całą Twoją kuchnię w niezbędne wyposażenie. Ciekawostką jest fakt, że jako nieliczni na rynku oferujemy garnek o średnicy jedynie 12cm. Dodatkowo działający na indukcji!

Bestsellery ODELO

Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim cała charakterystyczna seria czarnych nakrapianych garnków z twardą i nieprzywieralną powłoką ochronną GREBLON C3. Naczynia wyróżniają się dużą odpornością na zarysowania oraz równomiernym rozprowadzaniem ciepła. Dodatkowo szklana pokrywa z aromatyzerem pozwala dozować olej lub wino podczas obróbki termicznej. W ofercie znajdziesz garnki o okrągłe oraz kwadratowe o średnicy od 16cm do 28cm.

Garnek ESELA - greblon ODELO

Jednymi z najbardziej popularnych produktów są nasze czajniki stworzone na każdy rodzaj kuchenek – indukcyjnej, gazowej, elektrycznej czy ceramicznej. W asortymencie znajdziesz szeroki zakres tradycyjnych czajników, ale największym uznaniem cieszą się czajniki zwane potocznie przez nas „kulkami” charakteryzujące się dużą wytrzymałością i estetycznym wyglądem. ODELO oferuje czajniki o różnych pojemnościach – od małych 1.5 litrowych do większych nawet 3.4 litrowych.

Czajnik SUMI OD1758 ODELO

Inną polecaną grupą produktów są akcesoria outdoorowe, czyli termosy, butelki termiczne czy lunchboxy. Szczególnie te ostatnie nie tylko zachwycają wyglądem, ale przede wszystkim rewelacyjnie spełniają swoje zadanie – przechowują zarówno ciepłe i zimne posiłki. Zarówno termosy jak i pojemniki na żywność zostały zaprojektowane tak, aby był poręczne i szczelne. Wszystkie te produkty sprawdzą się świetnie na wakacjach, w pracy czy podczas wędrówki. Idealne na majówkę czy sezon urlopowy.

Produkty outdoorowe ODELO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *