ODELO

ODELO to producent oferujący bardzo szeroki asortyment z kategorii wyposażenia całego domu, zasługujący w szczególności na uznanie wśród firm oferujących czajniki tradycyjne, akcesoria kuchenne oraz komplety garnków. Marka oprócz kompletów oferuje garnki pojedyncze z serii VELIO, które swoją jakością, ponadczasowym wyglądem oraz szeroką gamą rozmiarów zdobyły dużą popularność w kraju i Europie. Garnki ODELO to świetnej jakości naczynia ze stali nierdzewnej, z grubym dnem, dobrze utrzymujące ciepło oraz o uniwersalnym designie. Ciekawostką jest, że jako jedni z nielicznych oferują garnek o średnicy tylko 12cm! 

Marka ODELO to również niezbędne akcesoria kuchenne, które sprawią, że codzienne obowiązki staną się przyjemnością. Wśród asortymentu można wyszczególnić komplety noży, deski i stolnice, lejki, miarki, szufelki, maselnice, łopatki kuchenne, nabierki, chochle, obieraczki do warzyw i owoców, tłuczki i inne niezbędne przybory kuchenne. Produkty projektowane są ze starannością, aby oprócz wieloletniej pracy w kuchni świetnie wyglądały i dopełniały Wasze wnętrza.

ODELO to również dwie serie sztućców – CLAUDIA oraz ELVIRA, które stanowią solidną podstawę marki. Sztućce sprzedawane są na sztuki (każdy element osobno) lub w kompletach 24 elementowych, 36 elementowych lub w eleganckiej walizce, w której znajduje się aż 72 elementy sztućców oraz niezbędne dodatki. Standardowy zestaw zawiera widelec, nóż, łyżkę stołową oraz łyżeczkę. Dodatkowo marka ODELO proponuje łyżeczki do kawy, herbaty, cukru oraz łyżeczki deserowe, widelczyki oraz łopatkę do ciasta. Ponadto nabierkę do zupy oraz sosu.

Na wyróżnienie z asortymentu marki ODELO zasługują dziesiątki modeli tradycyjnych czajników, które marka przystosowała do wszystkich rodzajów kuchenek – w tym indukcji, kuchenek gazowych, elektrycznych i ceramicznych. Największym uznaniem cieszą się nasze czajniki potocznie zwane „kulkami”, które zaskakują swoją niezawodnością oraz prostotą budowy. ODELO oferuje czajniki o różnych pojemnościach – od małych i poręcznych czajników 1.5 litrowych do dużych 3.5 litrowych i designerskich propozycji marki.

Produkty 1-12 z 37

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista
 1. Maszynka do mielenia mięsa 10" ARMAN ODELO
 2. Zgarniacz do popiołu marki ODELO.
 3. Pogrzebacz z rączką drewnianą marki ODELO.
 4. Tortownica 240 2 dna ODELO
 5. Tortownica 240 Kwiatek ODELO
 6. Tradycyjna tortownica do pieczenia ciasta marki ODELO.
 7. Tortownica 26cm dno fakturowane ODELO
 8. Tradycyjna forma do babki o średnicy 24cm marki ODELO.
 9. Tradycyjna forma do babki o średnicy 21cm marki ODELO.
 10. Tradycyjna blacha do pieczenia ciasta marki ODELO.
 11. Tradycyjna blacha do pieczenia ciasta marki ODELO.
 12. Tradycyjna blacha do pieczenia ciasta marki ODELO.

Produkty 1-12 z 37

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista