HomeDelux

HomeDelux to wysokiej jakości producent nowatorskiej porcelany, garnków, patelni oraz akcesoriów kuchennych. Na największe uznanie zasługuje nowoczesny design produktów, który idzie w połączeniu z wysoką jakością materiałów używanych do produkcji. Wszystkie projekty to unikatowy kształt i zdecydowana forma, które podkreślą walory Waszych wnętrz. Po długotrwałych badaniach rynku powstały m.in takie projekty jak wyjątkowa porcelana QUATRE, która z dużym powodzeniem sprzedaje się od wielu lat i zaskakuje naszych klientów wyjątkowym odcieniem bieli.

W ofercie marki HomeDelux znajdują się również wysokiej jakości garnki ze stali nierdzewnej serii MELBOURNE oraz CANBERRA, które oprócz swojego nowoczesnego designu oferują wielofunkcyjność, bowiem można ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na indukcji, kuchni gazowej, elektrycznej, halogenowej czy nawet na kuchni ceramicznej.

Oprócz popularnej porcelany serii QUATRE, marka HomeDelux oferuje kubki o ciekawych kształtach oraz dużych pojemnościach. Dodatkowo do wszystkich porcelanowych serii (COLLAR, LARME, CASK, TEAR, RING, RETE, CLEAN, PURE, DECO, GOLF) zostały zaprojektowane piękne mleczniki oraz cukiernice, które dopełnią każdy zestaw kawowy oraz jadalniany. HomeDelux to nowatorskie podejście do wyposażenia Twojej kuchni oraz jadalni.

 

Produkty 13-24 z 77

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
 1. -25%
  Kubek CLEAN 380ml HomeDelux
 2. -25%
  Kubek CLASSIC 380ml HomeDelux
 3. -25%
  Kubek GOLF 370ml HomeDelux
 4. -25%
  Kubek DECO 350ml HomeDelux
 5. -25%
  Kubek COLLAR 280ml HomeDelux
 6. -25%
  Nóż szefa kuchni SAITO 20cm HomeDelux
 7. -25%
  Nóż do pieczywa SAITO 20cm HomeDelux
 8. -25%
  Nóż kuchenny SAITO 20cm HomeDelux
 9. -25%
  Nóż do obierania SAITO 9cm HomeDelux
 10. -25%
  Szumówka kuchenna MILANO HomeDelux
 11. -25%
  Łopatka kuchenna Milano HomeDelux HD12178
 12. -25%
  Łopatka ażurowa MILANO HomeDelux

Produkty 13-24 z 77

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista