HomeDelux

HomeDelux to wysokiej jakości producent nowatorskiej porcelany, garnków, patelni oraz akcesoriów kuchennych. Na największe uznanie zasługuje nowoczesny design produktów, który idzie w połączeniu z wysoką jakością materiałów używanych do produkcji. Wszystkie projekty to unikatowy kształt i zdecydowana forma, które podkreślą walory Waszych wnętrz. Po długotrwałych badaniach rynku powstały m.in takie projekty jak wyjątkowa porcelana QUATRE, która z dużym powodzeniem sprzedaje się od wielu lat i zaskakuje naszych klientów wyjątkowym odcieniem bieli.

W ofercie marki HomeDelux znajdują się również wysokiej jakości garnki ze stali nierdzewnej serii MELBOURNE oraz CANBERRA, które oprócz swojego nowoczesnego designu oferują wielofunkcyjność, bowiem można ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na indukcji, kuchni gazowej, elektrycznej, halogenowej czy nawet na kuchni ceramicznej.

Oprócz popularnej porcelany serii QUATRE, marka HomeDelux oferuje kubki o ciekawych kształtach oraz dużych pojemnościach. Dodatkowo do wszystkich porcelanowych serii (COLLAR, LARME, CASK, TEAR, RING, RETE, CLEAN, PURE, DECO, GOLF) zostały zaprojektowane piękne mleczniki oraz cukiernice, które dopełnią każdy zestaw kawowy oraz jadalniany. HomeDelux to nowatorskie podejście do wyposażenia Twojej kuchni oraz jadalni.

 

Produkty 1-12 z 21

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista
 1. Nóż szefa kuchni SAITO 20cm HomeDelux
 2. Zaparzacz do herbaty ALESSIA 800ml HomeDelux
 3. Zaparzacz do kawy SOFIA 800ml HomeDelux
 4. Nabierka silikonowa CALIS 32cm HomeDelux
 5. Łopatka ażurowa silikonowa CALIS 35cm HomeDelux
 6. Łyżka silikonowa CALIS 30cm HomeDelux
 7. Łyżka cedzakowa silikonowa CALIS 30cm HomeDelux
 8. Szpatuła silikonowa CALIS 31cm HomeDelux
 9. Zaparzacz do kawy SUSAN 600ml HomeDelux
 10. Zaparzacz do kawy SUSAN 800ml HomeDelux
 11. Zaparzacz do kawy SUSAN 1000ml HomeDelux
 12. Patelnia mineralna 20cm beżowa HomeDelux

Produkty 1-12 z 21

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista