HomeDelux

HomeDelux to wysokiej jakości producent nowatorskiej porcelany, garnków, patelni oraz akcesoriów kuchennych. Na największe uznanie zasługuje nowoczesny design produktów, który idzie w połączeniu z wysoką jakością materiałów używanych do produkcji. Wszystkie projekty to unikatowy kształt i zdecydowana forma, które podkreślą walory Waszych wnętrz. Po długotrwałych badaniach rynku powstały m.in takie projekty jak wyjątkowa porcelana QUATRE, która z dużym powodzeniem sprzedaje się od wielu lat i zaskakuje naszych klientów wyjątkowym odcieniem bieli.

W ofercie marki HomeDelux znajdują się również wysokiej jakości garnki ze stali nierdzewnej serii MELBOURNE oraz CANBERRA, które oprócz swojego nowoczesnego designu oferują wielofunkcyjność, bowiem można ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na indukcji, kuchni gazowej, elektrycznej, halogenowej czy nawet na kuchni ceramicznej.

Oprócz popularnej porcelany serii QUATRE, marka HomeDelux oferuje kubki o ciekawych kształtach oraz dużych pojemnościach. Dodatkowo do wszystkich porcelanowych serii (COLLAR, LARME, CASK, TEAR, RING, RETE, CLEAN, PURE, DECO, GOLF) zostały zaprojektowane piękne mleczniki oraz cukiernice, które dopełnią każdy zestaw kawowy oraz jadalniany. HomeDelux to nowatorskie podejście do wyposażenia Twojej kuchni oraz jadalni.

 

Produkty 37-48 z 71

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
 1. Komplet kawowy QUATRE 12-elementowy HomeDelux
 2. Komplet kawowy QUATRE 2-elementowy 320ml HomeDelux
 3. Spodek pod filiżankę 15cm QUATRE HomeDelux
 4. Filiżanka QUATRE 250ml HomeDelux
 5. Cukiernica QUATRE z pokrywką HomeDelux
 6. Talerz deserowy QUATRE 16,5cm HomeDelux
 7. Półmisek QUATRE 40,5cm HomeDelux
 8. Talerz głęboki QUATRE 21cm HomeDelux
 9. Talerz deserowy QUATRE 21cm HomeDelux
 10. Salaterka QUATRE 23cm HomeDelux
 11. Dzbanek z pokrywką QUATRE 1150ml HomeDelux
 12. Mlecznik QUATRE 220ml HomeDelux

Produkty 37-48 z 71

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista