HomeDelux

HomeDelux to wysokiej jakości producent nowatorskiej porcelany, garnków, patelni oraz akcesoriów kuchennych. Na największe uznanie zasługuje nowoczesny design produktów, który idzie w połączeniu z wysoką jakością materiałów używanych do produkcji. Wszystkie projekty to unikatowy kształt i zdecydowana forma, które podkreślą walory Waszych wnętrz. Po długotrwałych badaniach rynku powstały m.in takie projekty jak wyjątkowa porcelana QUATRE, która z dużym powodzeniem sprzedaje się od wielu lat i zaskakuje naszych klientów wyjątkowym odcieniem bieli.

W ofercie marki HomeDelux znajdują się również wysokiej jakości garnki ze stali nierdzewnej serii MELBOURNE oraz CANBERRA, które oprócz swojego nowoczesnego designu oferują wielofunkcyjność, bowiem można ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na indukcji, kuchni gazowej, elektrycznej, halogenowej czy nawet na kuchni ceramicznej.

Oprócz popularnej porcelany serii QUATRE, marka HomeDelux oferuje kubki o ciekawych kształtach oraz dużych pojemnościach. Dodatkowo do wszystkich porcelanowych serii (COLLAR, LARME, CASK, TEAR, RING, RETE, CLEAN, PURE, DECO, GOLF) zostały zaprojektowane piękne mleczniki oraz cukiernice, które dopełnią każdy zestaw kawowy oraz jadalniany. HomeDelux to nowatorskie podejście do wyposażenia Twojej kuchni oraz jadalni.

 

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
 1. Garnek MELBOURNE z pokrywą 16cm HomeDelux
 2. Garnek MELBOURNE z pokrywą 26cm marki HomeDelux
 3. Nóż do pieczywa SAITO 20cm HomeDelux
 4. Nóż kuchenny SAITO 20cm HomeDelux
 5. Nóż do obierania SAITO 9cm HomeDelux
 6. Szumówka kuchenna MILANO HomeDelux
 7. Łopatka kuchenna Milano HomeDelux HD12178
 8. Łopatka ażurowa MILANO HomeDelux
 9. Łopatka ażurowa kuchenna MILANO HomeDelux
 10. Dzbanek z zaparzaczem ROSAN indukcja 1200ml HomeDelux
 11. Garnek MELBOURNE 24cm HD12175 marki HomeDelux

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista