HomeDelux

HomeDelux to wysokiej jakości producent nowatorskiej porcelany, garnków, patelni oraz akcesoriów kuchennych. Na największe uznanie zasługuje nowoczesny design produktów, który idzie w połączeniu z wysoką jakością materiałów używanych do produkcji. Wszystkie projekty to unikatowy kształt i zdecydowana forma, które podkreślą walory Waszych wnętrz. Po długotrwałych badaniach rynku powstały m.in takie projekty jak wyjątkowa porcelana QUATRE, która z dużym powodzeniem sprzedaje się od wielu lat i zaskakuje naszych klientów wyjątkowym odcieniem bieli.

W ofercie marki HomeDelux znajdują się również wysokiej jakości garnki ze stali nierdzewnej serii MELBOURNE oraz CANBERRA, które oprócz swojego nowoczesnego designu oferują wielofunkcyjność, bowiem można ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na indukcji, kuchni gazowej, elektrycznej, halogenowej czy nawet na kuchni ceramicznej.

Oprócz popularnej porcelany serii QUATRE, marka HomeDelux oferuje kubki o ciekawych kształtach oraz dużych pojemnościach. Dodatkowo do wszystkich porcelanowych serii (COLLAR, LARME, CASK, TEAR, RING, RETE, CLEAN, PURE, DECO, GOLF) zostały zaprojektowane piękne mleczniki oraz cukiernice, które dopełnią każdy zestaw kawowy oraz jadalniany. HomeDelux to nowatorskie podejście do wyposażenia Twojej kuchni oraz jadalni.

 

Produkty 1-12 z 72

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
 1. Filiżanka QUATRE 190ml HomeDelux
 2. Komplet obiadowy Quatre 18el. HomeDelux
 3. Półmisek QUATRE 36cm HomeDelux
 4. Patelnia mineralna 20cm beżowa HomeDelux
 5. Półmisek 25cm Quatre HomeDelux
 6. Salaterka 18cm Quatre HomeDelux
 7. Spodek 14cm Quatre HomeDelux
 8. Garnek MELBOURNE z pokrywą 16cm HomeDelux
 9. Garnek MELBOURNE z pokrywą 24cm HomeDelux
 10. Garnek MELBOURNE z pokrywą 26cm HomeDelux
 11. Kubek CLEAN 380ml HomeDelux
 12. Kubek CLASSIC 380ml HomeDelux

Produkty 1-12 z 72

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista