1. Piknik i wypoczynek na świeżym powietrzu

  Czerwcowe popołudnia to bardzo dobry czas na spędzenie go piknikując na łonie natury. Warto zanurzyć się chwile w tym momencie i pozwolić sobie na bezstresowe bycie tu i teraz. Słońce ogrzewa nasze twarze, a świat na chwilę jakoś zwalnia. Tak niewiele potrzeba aby w słoneczny dzień zaznać odrobinę relaksu. W pełnym słońcu wszystko smakuje lepiej!

  Read more
 2. 21-lecie DELHAN

  Sukces naszej firmy zawdzięczamy ludziom w niej pracującym. Współpraca, skuteczna komunikacj, dobra atmosfera to wyznaczniki zgranego zespołu.

   

  Read more
 3. Rozwiązania smart w kuchni

  Gotowanie dla całej rodziny to nie lada wyzwanie, warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, aby nie spędzić w kuchni całego wolnego czasu. STOKPOT idealnie nadają się do tego. Te wysokie i pojemne garnki sprawdzają się doskonale na większych domowych imprezach. Gotowanie w nich to czysta przyjemność.

  Read more
 4. Wiosenne porządki

  Zanim rzucisz się w wir sprzątania, usiądź spokojnie z filiżanką kawy i dokładnie rozpisz to co chcesz wykonać. Okazuje się, że sprzątanie idzie lepiej, kiedy krok po kroku zaplanujemy sobie swoją pracę. Nie musisz wszystkiego sprzątać w jeden dzień, ale grunt, aby systematycznie działać wedłgu planu.

  Read more
 5. Przepis kulinarny na miłość

  Jeśli gotujemy dla kogoś z miłości to cała ceremonia w kuchni przybiera bardziej magiczny wyraz. Niezależnie od tego czy jesteśmy początkującymi kucharzami, czy kuchnia to nasze miejsce spełnienia, gotowanie dla kogoś z miłości wprawia nas w dobry nastrój. Zapach z kuchni rozmosi się po mieszkaniu, ładnie przystrojony stół nadaje klimatu, a samo danie polepsza nasze samopoczucie, bo niezaleznie czy będzie ono dobre, bardzo dobre czy wyśmienite, druga osoba na pewno to doceni. Ważne by robić to z głębi serca.

   

  Read more
 6. Legenda o końcu świata i zabawie do białego rana

  Kluczem do udanej zabawy jest zgrane grono, pyszne jedzenie i dobre trunki. Towarzyszą temu noworoczne życzenia, toasty o północy, wystrzały petard i sztuczne ognie. Najlepiej aby szampan wystrzelił punktualnie o godzinie 24:00, ale najlepiej tak, aby na drugi dzień głowa nie bolała ;) Witamy Nowy Rok z hukiem, bo wierzymy, jaki Sylwester i Nowy Rok, takie kolejne 12 miesięcy. Dlatego warto wejść w niego z uśmiechem i radością w sercu!

  Read more
 7. Podróż w czasie-beczki kamionkowe

  Dziś gdy za oknem szaro, buro i ponuro, chcielibyśmy zabrać was w niesamowitą podróż w głąb historii. Podróż po morzach i oceanach, dalekich rejsach, wielkich przygodach i nauce z nich płynącej. Bezkres wody, szalejące sztormy, cisza przed burzą, nieznane lądy, morskie opowieści opowiadanie na każdym brzego, tragiefie i przygody. Żegluga morska jest kojarzona z odwagą i chęcią poznania świata.

   

  Read more
 8. Andrzejki domówka czy bal !!!

  Gdy wypowiemy trzy słowa klucz, wosk, wróżby jakie są Wasze pierwsze skojarzenia? Chyba każdy z nas pomyślał od razu Andrzejki. To nieoficjalne święto przypada na noc z 29 na 30 listopada, czyli w wigilię świętego Andrzeja, który jest patronem Szkocji, Grecji i Rosji. Kiedyś Andrzejki traktowano bardzo poważnie. Wróżby wykonywano w samotności i były one dostępne wyłącznie dla niezamężnych panien.  

  Read more
 9. Grzaniec – idealny sposób na jesienne wieczory

  Tradycyjna forma i design kubków z kamionki pozwolą stworzyć klimat i odpowiedni nastrój na jesienno- zimowe wieczory. Bez względu na to jaki przepis wybierzecie Wasza kuchnia wypełni się aromatem przypraw, który zapewne pomoże zapomnieć o szaro – burej pogodzie za oknem.

  Read more
 10. Rogale Marcińskie i ich święto 11.11

  Tradycja rogali Marcińskich, tak naprawdę sięga tradycji czasów pogańskich, a kościół posłużył się nią na swój użytek, łącząc go z postacią św. Marcina. Podczas jesiennego święta składano bogom ofiary z wołów lub, w zastępstwie, z ciasta zwijanego w wole rogi. Kształt ciasta interpretowano jako nawiązanie do podkowy, którą miał zgubić koń świętego.

  Read more
Strona