1. Master Grill&Party, czyli niezbędne akcesoria grillowe

  Akcesoria grillowe to podstawa każdego udanego spotkania na zewnątrz. Bez szczypiec czy łopatki trudno wyobrazić sobie przygotowywanie potraw na ruszcie. Dziś prezentujemy niezbędne przyrządy od marki Master Grill&Party, które umilą wspólne grillowanie ze znajomymi czy rodziną. 

  Read more
 2. Najlepsza powłoka nieprzywierająca - czyli GREBLON C2 i C3

  Powłoka naczyń kuchennych to niezwykle ważny aspekt w kuchni. Ogromna ilość dostępnych technologii sprawia, że czujemy się zagubieni i nie wiemy jakiej powłoce zaufać. Dzisiaj rozwiewamy kilka nieścisłości oraz przedstawiamy zalety GREBLONU, który zastosowaliśmy w patelniach marki HomeDelux oraz garnkach i brytfannach ODELO.

  Read more
 3. Drewniane akcesoria kuchenne – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

  Przybory kuchenne to podstawowe wyposażenie wykorzystywane w kuchni każdego z nas. Serwujemy Wam kilka przydatnych informacji na temat drewnianych akcesoriów kuchennych, ich wykorzystania oraz konwerwacji czy dezynfekcji, która pozwoli Wam cieszyć się długowiecznością takich przyborów.

  Read more
 4. 10 wyjątkowych inspiracji prezentowych na Dzień Matki

  Dzień matki już coraz bliżej! Dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Was listę inspiracji prezentowych na ten wyjątkowy dzień. Wszystkie z tych produktów znajdziesz w naszym sklepie internetowym z wysyłką nawet tego samego dnia! Nie zwlekaj - zainspiruj się!

  Read more
 5. HomeDelux - odkryj porcelanę najwyższej jakości

  HomeDelux International to marka premium oferująca szeroki wachlarz produktów o wyjątkowym designie, wysokiej jakości i użyteczności. Wyposaż swój dom w ponadczasową porcealnę z serii QUATRE, czy uprzyjemnij czas spędzony w kuchni razem z naszą mistrzowską patelnią serii CHAMPION!

  Read more
 6. ODELO - poznaj nasz asortyment!

  Czy ODELO to polska marka? Jaki asortyment sprzedajemy? Gdzie odbywa się produkcja? Wszystkie odpowiedzi na te pytania i nie tylko znajdziecie w tym oto wpisie. Poznaj nasz asortyment oraz dowiedz się o nas więcej.

  Read more